20. <<< 1994 >>>  Ostrava - Dům techniky 27 příspěvků 215 stran 200 výtisků DT Ostrava @^

24. 5. - 25. 5. 1994

1994 1 1994 2a 1994 2 1994 3 1994 3a

Příspěvky:
  1. Malé ohlédnutí na semináře Programování (aneb co ve sbornících nebylo) - Josef Tvrdík / OU Ostrava - 3 s.
  2. Dvacet - Richard Bébr / NIS Praha - 6 s.
  3. Vývoj programování a jeho další cesta aneb Od selského rozumu k objektům - Pavel Drbal / VŠE Praha - 7 s.
  4. Objektově orientovaná analýza a design - Vojtěch Merunka / ČZU Praha Suchdol, Jiří Polák / Deloitte & Touche Praha - 18 s.
  5. Postup při objektově orientovaném návrhu ve Smalltalku - František Huňka / OU Ostrava - 6 s.
  6. Abstraktní vzhledy dat - Vladimír Sklenář, Václav Snášel / UP Olomouc - 6 s.
  7. Některé souvislosti mezi převodem objektově orientovaného modelu do modelu entitně-relačního. - Martin Molhanec / ČVUT Praha - 4 s.
  8. Objektové programování v Cobolu pomocí OMS - Vlastimil Čevela / PG služby COBOL Modřice - 5 s.
  9. Vyhledávání ve vyvážených stromech II. - Jan Max Honzík / VUT Brno - 15 s.
  10. Velké projekty nebo projektování ve velkém stylu ? - Robert Číhal, Jana Mervartová / ÚVAR Brno - 8 s.
  11. Změny v koncepci informačních systémů aneb QUO VADIS IS ? - Branislav Lacko / VUT Brno - 9 s.
  12. CASE SYSTEMS ENGINEER - Hana Kanisová / Disam Systems Ostrava - 9 s.
  13. Přístup k vývoji systému s použitím CASE EXCELERATOR II - Jan Havlík, Zdeněk Panec / AIT Praha - 7 s.
  14. Řízení vývoje aplikačního software s využitím CASE - Václav Derfler / ITS Praha - 5 s.
  15. APS - profesionální Lower CASE pro počítače architektury IBM SAA - Vladimír Zyka / ITS Praha - 11 s.
  16. Software Configuration Management podpora normám ČSN ISO 9000 - Zdeněk Panec / AIT Praha - 9 s.
  17. Vývoj rozsáhlých systémů s pomocí nástroje CASE - Jiří Felbáb / SW aplikace & systémy Praha - 8 s.
  18. Strategie informačního systému, Praktické projekty aneb Použití metodologie 4FRONT - Jiří Polák / Deloitte & Touche Praha - 1 s.
  19. Zkušenosti s projektováním informačního systému v prostředí CASE/4/0 - Jiří Schindler, Josef Fiala, Alena Juráková, Ivo Martiník, Jan Ministr / VŠB TU Ostrava - 7 s.
  20. Má také u software smysl mluvit o "konfiguraci" ? - Jiří Šlegr / SPT Telecom Praha - 6 s.
  21. Verifikace funkční a datové struktury - Milan Mišovič, Vlastimil Malý / xxx - 13 s.
  22. Vývojové nástroje pre architektúru Klient/Server druhej generácie - Slavomír Kozač / PVT Košice - 6 s.
  23. Cobol - aplikace v režimu Klient/Server - Jiří Veselý / MF Servis Hradec Králové - 9 s.
  24. Informix a architektura Klient/Server - Tomáš Vašica / Disam Systems Ostrava - 11 s.
  25. Projekt informačního systému vysoké školy - Miroslav Beneš / VUT Brno - 4 s.
  26. Pokus o analýzu a rozdělení softwarových firem aneb od softwarového koutku ksoftwarehouse - Branislav Lacko / VUT Brno - 16 s.
  27. Oberon - Václav Snášel, Vladimír Sklenář / UP Olomouc - 6 s.