31. <<< 2005 >>> Ostrava - EF VŠB-TU 36 příspěvků 256 stran *70 výtisků Tanger s.r.o. - - -

1. 6. - 3. 6. 2005

2005 1 2005 3 2005 4 2005 5 2005 3a

Příspěvky:
  1. Binární XML - Marek Andrt / VŠB-TU Ostrava - 8 s.
  2. Peer-to-peer (P2P) systémy a jejich bezpečnost - Ladislav Beránek / Jihočeská universita - 9 s.
  3. Objektová knihovna evolučních algoritmů - David Bražina, Hashim Habiballa, Viktor Pavliska / OU Ostrava - 7 s.
  4. Metodika Feature-Driven Development neopouští modelování a procesy, a přesto přináší výhody agilního vývoje - Alena Buchalcevová / VŠE Praha - 6 s.
  5. Pár poznámek k výuce pro i-společnost - Vlastimil Čevela - 3 s.
  6. Datové sklady a integrace podnikových aplikací - Jaromír Habáň / Centrum pro výzkum IS - 6 s.
  7. Tvorba informačních systémů na platformě J2EE - Petr Hetmánek / Masarykova univerzita - 6 s.
  8. Bezpečnost IT a vývoj informačních systémů - Milada Hrabalová, Otakar Fišer / HZP - 6 s.
  9. Architektura datového skladu a přístup k datům v reálném čase - Dušan Kajzar / Slezská univerzita v Opavě - 8 s.
  10. Vzory v návrhu her - Aleš Keprt / VŠB-TU Ostrava - 8 s.
  11. Digitalizace časopisu Falstaff - Aleš Keprt / VŠB-TU Ostrava - 7 s.
  12. Nulovatelné typy pod lupou - Aleš Keprt / VŠB-TU Ostrava - 7 s.
  13. Systémy pro detekci a prevenci průniků - Lukáš Kokrment, Jan Pavlovič / Masarykova univerzita - 7 s.
  14. Tvorba softwaru pro mobilní zařízení PDA - Michal Kolovrat, Ondřej Olšák, Juraj Puchký / VŠB-TU Ostrava - 8 s.
  15. Víceúrovňové databázové klastra v prostředí rozsáhlých webových informačních systémů - Miroslav Křipač, Michal Brandejs / Masarykova univerzita - 7 s.
  16. Metódy merania trvania IT projektov - Juraj Kubiš / SLOVAKODATA Bratislava - 10 s.
  17. Verbální hodnocení rizika v softwarových projektech - Branislav Lacko / VUT Brno - 8 s.
  18. Implementace binární řídké matice v C# - Jan Martinovič / VŠB-TU Ostrava - 8 s.
  19. Procesný prístup pri implementácii informačného systému - Bohuslav Martiško / UMB Banská Bystrica - 7 s.
  20. První zkušenosti s modelovacím nástrojem Craft.CASE - Vojtěch Merunka / ČZU Praha Suchdol - 6 s.
  21. METODIKA UWE (UML based Web Engineering) - Martin Molhanec / ČVUT Praha - 10 s.
  22. Zásady konceptuálního totálně objektově orientovaného modelování - Martin Molhanec / ČVUT Praha - 6 s.
  23. Zpáva o systému EFIS - Olga Müllerová / ČTU Praha - 8 s.
  24. Interdisciplinární přístup k sběru uživatelských požadavků na funkčnosti programovacích nástrojů - Josef Pavlíček, Jakub Franc / Sun Microsystems Czech s.r.o. - 6 s.
  25. Jak efektivně učit OOP - Rudolf Pecinovský / Amaio Technologies - 8 s.
  26. Parametrizované datové typy a metody v jazyku Java 5.0 - Rudolf Pecinovský / Amaio Technologies - 8 s.
  27. Zajištění jakosti při business modelování - Robert Pergl / ČZU Praha Suchdol - 8 s.
  28. Návrh podle kontraktu – klasická metodika a moderní nástroje - Tomáš Pitner / Masarykova univerzita - 8 s.
  29. Návrh databázového systému v prostředí operačního systému založeného na specifikaci real-time - Jan Pokorný, Jindřich Černohorský / VŠB-TU Ostrava, Václav Król / Slezská Univerzita - 5 s.
  30. Tvorba databází v Microsoft Visual FoxPro a databázové nástroje v jazyce Borland Delphi - Miloš Prokýšek, Radim Remeš
  31. Odhady nákladů vývoje Workflow systémů - Jaroslav Ráček / Masarykova univerzita, Jan Ministr / VŠB-TU Ostrava - 6 s.
  32. Informační systém veřejné správy vs. komerční informační systémy - Vladimír Šmíd / Masarykova univerzita - 8 s.
  33. Novinky v normalizaci jakosti softwaru - Jiří Vaníček / ČZU Praha Suchdol - 8 s.
  34. Metaprogramování v C++ - Miroslav Virius / ČVUT Praha - 7 s.
  35. Počítače ve světě fyzikálních experimentů - Antonín Král, Tomáš Liška, Miroslav Virius / ČVUT Praha - 6 s.
  36. SW nástroje pro podporu projektového řízení v malých a středních firmách - Martin Zedek / NetCentrum, s.r.o - 5 s.