15. <<< 1989 >>> Ostrava - Dům techniky 29 příspěvků 287 stran 550 výtisků DT Ostrava @^

5. 1989

1989 1 1989 1a 1989 2 1989 3 1989 4 1989 4a

Příspěvky:
  1. Nová technologie pro interaktivní návrh programů - Ladislav Dvořák / VÚMS Praha - 8 s.
  2. Použití struktur IT-TI v praxi - Pavel Ježek / Státní statek Karviná - 9 s.
  3. Zvýší prototypové programy produktivitu programování? - Vojtěch Hruška / Avia Praha - 11 s.
  4. Standardní struktura programu a tabulky pro zadávání vstupních dat v programovacím jazyku FORTRAN - Petr Kakrda / VÚPCHT Hradec Králové - 10 s.
  5. Distribuované zpracování - představy a skutečnost - Josef Čáslava / PZO Kovo Praha - 9 s.
  6. Problémy konstrukce distribuovaných systémů - Otakar Vychodil / ZTS Olomouc - 10 s.
  7. Práce a odměna pracovníků v software Slušovice - Evžen Varadínek / Software Slušovice - 14 s.
  8. Jak pracuje malý software house - Vilém Heller / xxx - 9 s.
  9. Knihovna typových prvků v budované síti INTERFAP - Eva Grublová / Inorga Ostrava, Rudolf Kaprál / Datasystém Bratislava - 15 s.
  10. Informační rešeršní systém micro CDS/ISIS - Vladimír Kryl / Inorga Ostrava - 5 s.
  11. Dilemata programování "88 - Dušan Streit / Agrisoft Frýdek-Místek - 13 s.
  12. Technologie projektování informačních systémů - Vladimír Pavlík / xxx - 15 s.
  13. Způsob řízení projekčních a programátorských prací při vytváření rozsáhlého interaktivního informačního systému - Martin Zeman, Bohumil Krejčiřík / Spolana Neratovice - 7 s.
  14. Podpora vývoja konfigurácií programového systému - A. Fandák, I. Bojtosová, M. Sýkora / VÚLB Bratislava - 6 s.
  15. Amatéři, profesionálové a 90. léta - Petr Koubský / ČSAV Praha - 9 s.
  16. Sběr a zpracování analogových signálů na počítačích řady PC - Pavel Cagaš, Jan Chochola / xxx - 7 s.
  17. Generální zázrak - Richard Bébr / xxx - 12 s.
  18. Modula-2 versus Pascal na počítačích PC - Miroslav Beneš, Jan Max Jan Honzík / VUT Brno - 18 s.
  19. TURBO Pascal - Ivan Lexa / Školní statek Rožnov p. R. - 9 s.
  20. Reálná databanka v reálném čase - Jaromír Slíva / NHKG Ostrava Kunčice - 16 s.
  21. Informační systém se společnou databází - Jan Birner /SSE Žilina - 10 s.
  22. Kombinovaný dávkově-interaktivní projekt materiálové agendy velkého stavebního podniku - Vlastimil Čevela / Ingstav Brno - 11 s.
  23. Fyziologie práce u obrazových terminálů - Nataša Honzíková, Bohumil Fišer / xxx - 7 s.
  24. Programy pro statistickou analýzu dat - Josef Tvrdík / VVUÚ Ostrava - 9 s.
  25. Rozšíření standardní knihovny systému TURBO Pascal verze 5.0 - Vladimír Bodeček, Martin Fišer, Vladimír Jareš, Zdeněk Hejna / VÚE ZPoK Praha - 6 s.
  26. Využití makroprocesoru TAMu pro interaktivní tvorbu a ladění programů v operačním systému DOS-4 - Jan Krupička, Michal Rubín / Orgaprojekt Praha - 9 s.
  27. Výřezy programů v procesu ladění a testování - Tomáš Havlát / MU (UJEP) Brno - 9 s.
  28. Programový systém pro vytváření a aktualizaci datových souborů - Šárka Jiříčková, Čestmír Losert / VVUÚ Ostrava - 8 s.
  29. Programy bez návodu - fikce nebo skutečnost? - Branislav Lacko / TOS Kuřim - 6 s.