Rok 2013

Seminář Prevence a řešení mimořádných situací

Ve dnech 16. – 17. 10. 2013 proběhl seminář Prevence a řešení mimořádných situací nové přístupy v oblasti kulturního dědictví, určený pro muzejní pracovníky, památkáře a specialisty z oblasti ochrany institucí spravujících kulturní dědictví jako součást Měsíce české a slovenské kulturní vzájemnosti za podpory MK ČR.

Celý článek

Ochrana mincí a medailí v muzejních sbírkách, 30. 5. 2013

Metodické centrum konzervace pořádá seminář, na němž budou prezentovány metody materiálového průzkumu, diskutovány interpretace výsledků analýz, postupy a metody ošetření mincí a medailí.

Celý článek

 

Konference konzervátorů - restaurátorů Hodonín 2013

Letošní konference proběhne ve dnech 10. – 12. září 2013 v Hodoníně. Pořádá ji MCK TMB ve spolupráci s Komisí KR AMG, Masarykovým muzeem v Hodoníně a Jihomoravským krajem v rámci projektu Porta culturae M00184, OP EÚS AT-CZ2007–2013, spolufinancovaného z Evropského fondu pro regionální rozvoj.

Celý článek

   

Konference konzervátorů – restaurátorů, Litoměřice 2012

Konference konzervátorů – restaurátorů, litoměřice 2012Konferenci konzervátorů-restaurátorů, kterou tradičně pořádá Metodické centrum konzervace TMB ve spolupráci s Komisí konzervátorů-restaurátorů AMG, letos ve dnech 11. - 13. září hostilo Oblastní muzeum v Litoměřicích.

Celý článek

 

Ohlédnutí za letošní Konferencí konzervátorů-restaurátorů

Konferenci konzervátorů-restaurátorů, kterou tradičně pořádá Metodické centrum konzervace TMB ve spolupráci s Komisí konzervátorů-restaurátorů AMG, letos ve dnech 11. - 13. září hostilo Oblastní muzeum v Litoměřicích.

Celý článek

   

Strana 1 z 2