17. <<< 1991 >>>  Ostrava - Dům techniky 24 příspěvků 204 stran *300 výtisků DT Ostrava @^

21. 5. - 23. 5. 1991

1991 1 1991 1a 1991 2 1991 2a

Příspěvky:
  1. Lidský faktor v procesu tvorby programů - Max Jan Honzík / VUT Brno - 13 s.
  2. Jak objektově programovat - Jiří Polák / ČVUT Praha - 14 s.
  3. M-technologie projektování algoritmů - Vladimír Pavlík / Kancelářské stroje Ostrava - 10 s.
  4. Pseudointerakce, a jak dál ? - Emil Kopčil / Vítkovické stavby Ostrava - 8 s.
  5. Situační programování a produkční systémy - Radomír Jeliga / VÚMS Praha - 5 s.
  6. Jak psát manuály - Ladislav Dvořák / ÚIV Praha - 11 s.
  7. Průvodce systémem jako součást aplikace - Milena Tvrdíková / VŠB TU Ostrava - 5 s.
  8. Už jsme tady aneb tržní vztahy nastoupily - Richard Bébr / Kancelářské stroje Praha - 10 s.
  9. Standardizace programování včera, dnes a zítra - Branislav Lacko / VUT Brno - 12 s.
  10. Použití systémů CASE - Pavel Drbal / VÚMS Praha - 6 s.
  11. I řízení projektu, zpracovaného CASE, není přepychem - Ivo Marek / Drogerie Marek Orlová - 5 s.
  12. Structured Software Design a jeho podpora produktem CASE SDW - Helena Jilková / VŠE Praha - 12 s.
  13. Jednoduchý systém pro podporu projektování - Bohumil Krejčiřík / Spolana Neratovice - 7 s.
  14. Úloha metainformačního systému při projektování ISŘ/ASŘ - Jan Havlík / Inorga Praha, Martin Zralý / ČVUT Praha - 8 s.
  15. Programování v Cobolu na počítačích PC - Vlastimil Čevela / PG služby COBOL Modřice - 9 s.
  16. Metody komprese dat - Petr Hanáček / VUT Brno - 9 s.
  17. Ochrana programů a dat - Josef Kaňovský / Golem Rožnov p. R. - 8 s.
  18. Jak se (ne)dělá softwarový časopis - Petr Koubský / Softwarové noviny - 7 s.
  19. RTA - Real Time Architecture - Tadeáš Marciniak / OKD Ostrava - 8 s.
  20. KAFIOS - univerzální INPUT/OUTPUT systém pro MS FORTRAN - Petr Kakrda / xxx - 6 s.
  21. Zobecnění zkušeností z tvorby knihovny pro databázový systém - Petr Bílý / Softir Přerov - 9 s.
  22. TEC-Fi BASE - špecializovaný dátabázový systém - Daniela Gecelovská, Štefan Nagy, Peter Petrášik / Datasystém Košice - 6 s.
  23. Paralelní programování a procesor typu Transputer - Petr Přikryl / VUT Brno - 9 s.
  24. Strojové čtení písma na počítačích třídy PC - Martin Finke / Frog systems Praha - 5 s.